Studio detailingu High Quality Auto Spa

Studio detailingu zlokalizowane w Bielsku-Białej, zajmujemy się korektą lakieru i jego zabezpieczeniem powłokami ceramicznymi. Świadczymy również usługi polerowania lamp, prania tapicerki, regeneracją skóry. Pielęgnacja wnętrza oraz inne usługi związane z szerokopojętym auto detailingiem  sprawią że twój pojazd będzie wyglądał jak nowy.

Samochody oraz detailing są naszą pasją nie od dziś. Dzięki temu jesteśmy w stanie zmierzyć się zarówno ze standardowymi usługami, z których korzystacie na co dzień, jak i kompleksowymi zleceniami renowacyjnymi w przeciwieństwie do „zwykłych myjni”. Potrafimy nie tylko wyczyścić i odświeżyć nowe samochody, które służą do poruszania się z punktu A do punktu B. Przywracamy blask klasyków oraz rzadkich samochodów sportowych i klasy premium.

Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie, z równym zaangażowaniem i dbałością o detale. Priorytetem dla nas jest wysoka jakość świadczonych usług oraz zadowolenie klienta. Aby móc to osiągnąć używamy kosmetyków z najwyższej półki, przede wszystkim czołowych firm w branży detailingowej.

Nasza oferta skierowana jest do indywidualnych klientów dbających o swoje prywatne samochody jak i do firm, które oczekują by flota samochodów godnie reprezentowała ich wizerunek. Chcielibyśmy, aby naszą ofertą interesowali się nie tylko ludzie z okolicy naszego pięknego miasta Bielska-Białej, ale również zapraszamy do skorzystania z naszych usług osoby z dalszych rejonów naszego województwa i nie tylko.

Każdy, kto powierza nam swój samochód może być pewny, że zrobimy wszystko aby zaskoczyć go wysokim poziomem naszych usług.  Sprawiamy,  by klient zawsze był usatysfakcjonowany stanem swojego pojazdu. Twoje auto po wizycie u nas będzie lśnić, jakby właśnie zostało wyprodukowane, a czasem nawet lepiej.

Korzystamy z najwyższej jakości powłok ceramicznych Aqua Car Cosmetics.

Reasumując, zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem i wachlarzem oferowanych usług. W razie pytań, zawsze służymy dobrą radą i chętnie podpowiemy co będzie najlepsze dla waszych pojazdów.

Pozdrawiamy i do zobaczenia w naszej siedzibie w Bielsku!
Ekipa HQ Auto Spa.