Nasza firma to studio profesjonalnej kosmetyki samochodowej, auto detailing. Zajmujemy się ochroną lakieru, regeneracją skóry, pielęgnacją wnętrza oraz innymi podmiotami związanymi z szeroko pojętym auto detailingiem, które sprawią że twój pojazd będzie wyglądał jak nowy.

Samochody oraz detailing są naszą pasją nie od dziś, dzięki czemu jesteśmy w stanie zmierzyć się zarówno ze standardowymi usługami, z których korzystacie na co dzień, jak i kompleksowymi zleceniami renowacyjnymi których „zwykłe” myjnie się nie podejmą. Potrafimy nie tylko wyczyścić i odświeżyć nowe samochody, które służą do poruszania się z punktu A do punktu B, ale również przywrócić blask klasyków oraz rzadkich samochodów sportowych i klasy premium.

Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie, z równym zaangażowaniem i dbałością o detale. Priorytetem dla nas jest wysoka jakość świadczonych usług oraz zadowolenie klienta. Aby móc to osiągnąć używamy kosmetyków z najwyższej półki, czołowych firm w branży detailingowej.

Nasza oferta skierowana jest do indywidualnych klientów dbających o swoje prywatne samochody jak i do firm, które oczekują by flota samochodów godnie reprezentowała ich wizerunek. Chcielibyśmy, aby naszą ofertą interesowali się nie tylko ludzie z okolicy naszego pięknego miasta Bielska-Białej, ale również zapraszamy do skorzystania z naszych usług osoby z dalszych rejonów naszego województwa i nie tylko.

Każdy, kto powierza nam swój samochód może być pewny, że zrobimy wszystko aby zaskoczyć go wysokim poziomem naszych usług i sprawić by zawsze mógł być usatysfakcjonowany stanem swojego pojazdu. Twoje auto po wizycie u nas będzie lśnić, jakby właśnie zostało wyprodukowane, a czasem nawet lepiej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem i wachlarzem oferowanych usług. W razie pytań, zawsze służymy dobrą radą i chętnie podpowiemy co będzie najlepsze dla waszych pojazdów. Pozdrawia ekipa HQ Auto Spa.